Kontakt

Risøyveien 15, 4912 Gjeving

Tlf: 37 19 93 50
Faks: 37 16 63 04

Tilsynslærer: 908 93 870
post@risoy.fhs.no

Portrett Bjorge

Bjørge Vågsmyr

Driftsleder

(+47) 37 19 93 57
driftsleder@risoy.fhs.no

Portrett Arnljot

Arnljot Austvik

Avdelingsleder

(+47) 37 19 93 58
arnljot.austvik@risoy.fhs.no

Portrett Kirsten

Kirsten Lorenz Hegland

Kontor- og sommerdriftsleder

(+47) 37 19 93 50
post@risoy.fhs.no

Portrett Ellen

Ellen Mordal

Linjelærer Musikal, artist, reise

(+47) 37 19 93 55
ellen.mordal@risoy.fhs.no

Portrett Signe

Signe Rosland Jensen

Økonomileder

(+47) 37 19 93 52
okonomi@risoy.fhs.no

Portrett Hilde

Hilde Flåta Gundersen

Miljøterapeut

(+47) 37 19 93 55
hilde.gundersen@risoy.fhs.no

Portrett Tove

Tove Salmi Austvik

Miljøterapeut

(+47) 37 19 93 55
tove.s.austvik@risoy.fhs.no

Portrett Ingrid

Ingrid Sandtrø

Kjøkkenassistent og internatlederassistent

(+47) 37 19 93 56
kjokken@risoy.fhs.no

Portrett Barbara

Barbara Sontowski

Kjøkken og internatassistent

(+47) 37 19 93 56
kjokken@risoy.fhs.no

Portrett Magne

Magne Leivann

Vaktmester

(+47) 37 19 93 57
vaktmester@risoy.fhs.no

Portrett Martin

Martin Breen

Linjelærer Reise, Aktivitet og Gopro

(+47) 37 19 93 55
martin.breen@risoy.fhs.no

Portrett Helge

Helge Solberg

Linjelærer Trening, Friluftsliv og Reise

(+47) 37 19 93 55
helge.solberg@risoy.fhs.no

Portrett Charlotte

Charlotte Lindvik

Linjelærer Dykking

(+47) 37 19 93 50
charlotte.lindvik@risoy.fhs.no

Portrett Aase

Åse Røsås

Linjelærer Reise, livsstil og helse

(+47) 37 19 93 55
aase.rosaas@risoy.fhs.no

Portrett Kjetil

Kjetil Lomm

Linjelærer Seil-surf-kite

(+47) 37 19 93 55
kjetil.lomm@risoy.fhs.no

Portrett Camilla

Camilla Kulland

Linjelærer Tegne, male, reise

(+47) 37 19 93 55
camilla.kulland@risoy.fhs.no

Portrett Frode

Frode Hansen Husavik

Linjelærer Redning, sikkerhet og ledelse

(+47) 37 19 93 50
frode.husavik@risoy.fhs.no

Portrett Morten

Morten Røsås

Lærer/inspektør

(+47) 37 19 93 54
morten.rosas@risoy.fhs.no

Portrett Inger

Inger Kristiane Ekedal

Internatleder

(+47) 37 19 93 53
husmor@risoy.fhs.no

Portrett Ruth

Ruth Camilla Barmen

Kjøkkensjef

(+47) 37 19 93 56
kjokken@risoy.fhs.no

Portrett Dag

Dag Olav Ausland

Miljøarbeider

(+47) 37 19 93 58
dag.olav.ausland@risoy.fhs.no

Portrett Jorun

Jorunn Fagermyr

Linjelærer Aktiv bo og fritid

(+47) 37 19 93 55
jorunn.fagermyr@risoy.fhs.no

Stine Rønbeck

Kjøkkenassistent

0047 37199356
kjokken@risoy.fhs.no

LINJEFAG

Studieretningen du velger for hele året.

SIDEEMNER

Fordypningsfag du velger før og etter jul.

VALGFAG

Fag du velger fire ganger i året.

STUDIEREISER

Reiser du kan velge i tillegg til linjereisene.

Design og utvikling: innoventi