Kontakt

Risøyveien 15, 4912 Gjeving

Tlf: 37 19 93 50
Faks: 37 16 63 04

Tilsynslærer: 908 93 870
post@risoy.fhs.no

Portrett Bjorge

Bjørge Vågsmyr

Driftsleder

(+47) 37 19 93 57
driftsleder@risoy.fhs.no

Portrett Arnljot

Arnljot Austvik

Avdelingsleder

(+47) 37 19 93 58
arnljot.austvik@risoy.fhs.no

Portrett Kirsten

Kirsten Lorenz Hegland

Kontor- og sommerdriftsleder

(+47) 37 19 93 50
post@risoy.fhs.no

Portrett Ellen

Ellen Mordal

Linjelærer Musikk, dans, drama, Los Angeles

(+47) 37 19 93 55
ellen.mordal@risoy.fhs.no

Portrett Signe

Signe Rosland Jensen

Økonomileder

(+47) 37 19 93 52
okonomi@risoy.fhs.no

Portrett Hilde

Hilde Flåta Gundersen

Linjelærer Aktiv bo og fritid

(+47) 95 29 78 94
hilde.gundersen@risoy.fhs.no

Portrett Tove

Tove Salmi Austvik

Linjelærer Aktiv bo og fritid

(+47) 40 23 41 76
tove.s.austvik@risoy.fhs.no

Portrett Jonas

Jonas Heggli

Linjelærer Backpacker Afrika og Europa

(+47) 90 20 84 34
jonas.heggli@risoy.fhs.no

Portrett Barbara

Barbara Sontowski

Kjøkken og internatassistent

(+47) 37 19 93 56
kjokken@risoy.fhs.no

Portrett Magne

Magne Leivann

Vaktmester

(+47) 37 19 93 57
vaktmester@risoy.fhs.no

Risøy 2

Helge Solberg

Linjelærer Trening, Friluftsliv og Reise

(+47) 41 56 09 82
helge.solberg@risoy.fhs.no

Portrett Charlotte

Charlotte Lindvik

Linjelærer Dykking Maldivene

(+47) 90 10 27 72
charlotte.lindvik@risoy.fhs.no

Portrett Aase

Åse Røsås

Linjelærer Reise, livsstil og helse

(+47) 975 98 113
aase.rosaas@risoy.fhs.no

Portrett Kjetil

Kjetil Lomm

Linjelærer Seil, surf, kite, reis

(+47) 41 69 99 88
kjetil.lomm@risoy.fhs.no

Portrett Camilla

Camilla Kulland

Linjelærer Tegne, male, reise

(+47) 41 41 94 19
camilla.kulland@risoy.fhs.no

Portrett Frode

Frode Hansen Husavik

Linjelærer Redning, sikkerhet og ledelse

(+47) 93 68 05 05
frode.husavik@risoy.fhs.no

Portrett Morten

Morten Røsås

Lærer/inspektør

(+47) 92 41 93 63
morten.rosas@risoy.fhs.no

Portrett Inger

Inger Kristiane Ekedal

Internatleder

(+47) 37 19 93 53
husmor@risoy.fhs.no

Portrett Ruth

Ruth Camilla Barmen

Kjøkkensjef

(+47) 37 19 93 56
kjokken@risoy.fhs.no

Portrett Dag

Dag Olav Ausland

Miljøarbeider

(+47) 92 66 43 77
dag.olav.ausland@risoy.fhs.no

Risøy Rundt Bilderamme Stine Stålsdatter Rønbeck

Stine Rønbeck

Kjøkkenassistent

0047 37199356
kjokken@risoy.fhs.no

Risøy 4

Rafal Suida

Vaktmester

37199357
vaktmester@risoy.fhs.no

Risøy 1

Mariann Lund Feltstykket

Miljøarbeider

(0047) 918 89 306

Risøy 3

Sonja Wester

Internatassistent

(0047) 37 19 93 53

Risøyveien 15, 4912 Gjeving
Tlf: 37 19 93 50
post@risoy.fhs.no